Image

Promocje

100 PLN  ZA WYDANE 1000 PLN!

Po raz kolejny nagradzamy mobilnych! Jeśli podczas rozmowy telefonicznej z naszym przedstawicielem lub podczas wizyty w salonie wspomnisz, że trafiłeś do naszej firmy dzięki stronie www, za każde wydane 1000 PLN na wszystkie meble z naszej oferty otrzymasz darmowe 100 PLN do wykorzystania na ich wyposażenie!

Szczegóły dostępne w naszym salonie sprzedaży bądź podczas kontaktu telefonicznego.
Promocja obowiązuję od 01 lutego 2017 roku do 31 marca 2017 lub wyczerpania limitu 100 udzielonych rabatów i dotyczy wszystkich mebli na wymiar z naszej oferty.

Nasze prace możesz zobaczyć w zakładce realizacje

-10% przez internet

Wprowadzamy promocję dla nowych klientów, którzy dowiedzieli się o naszych meblach na wymiar za pomocą internetu! Od dzisiaj Twoje wymarzone meble do kuchni, sypialni, łazienki czy biura będą dla Ciebie dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem powiesz mu, że trafiłeś na stronę za pomocą wyszukiwarki internetowej, a otrzymasz rabat w wysokości -10% na ich wykonanie!

Promocja obowiązuję od dziś do 31 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania limitu 100 udzielonych rabatów i dotyczy wszystkich mebli na wymiar z naszej oferty.

Nasze prace możesz zobaczyć w zakładce realizacje